Рівненські пауерліфтери здобули золото на Чемпіонаті України

28.09.2018 10:25   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олександр Войцеховський

В Коломиї фінішував Чемпіонат України з пауерліфтингу. Із медальними здобутками завершила свій виступ на змаганнях і збірна Рівненщини. Про це повідомляє ВСЕ про СПОРТ.

null
Фото з ВСЕ про СПОРТ

Антон Бірук став першим серед юнаків у ваговій категорії 105 кг і третій в абсолютній першості. Андрій Денисюк виконав норматив майстра спорту. Павло Корнєєв переміг серед ветеранів у вазі 66 кг. Також наш Віталій Матяш також здобув золото серед ветеранів у ваговій категорії 83 кг.

null

20 жовтня Рівне прийматиме відкритий Кубок області з поаерліфтингу та жиму лежачи. Попередні заявки приймаються до 9 жовтня за адресою powerlift.rv@gmail.com