Юні лісівники Рівненщини не пасуть задніх

01.10.2018 19:10   Джерело: RvNews
Опубліковано : Яна Замкова

Днями у Сумах відбувся триденний Всеукраїнський зліт учнівських лісництв закладів загальної середньої і позашкільної  освіти. Організаторами заходу традиційно стали Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, інформує сайт «Освіта Рівненщини».

Рівненщину представляли: Касянчук Софія, Голяка Валерія, Гузовата Ліза, члени учнівського лісництва «Вікова діброва» навчально-виховного комплексу «Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ліцей)-дошкільний навчальний заклад ім. Т.Г. Шевченка» Острозької районної ради. Програма заходу передбачала виставку-презентацію досягнень юних лісівників та захист науково-дослідницьких робіт.

Учасникам заходу провели екскурсію дендрарієм Сумського національного університету імені В.М.Кохановського, майстер-клас з інноваційних технологій лісовідновлення, трудову акцію «Коло єднання», а також всі разом заклали алею з туї західної.

У підсумку команда юних лісівників Рівненщини посіла ІІ місце у презентації виставки досягнень учнівських лісництв, ІІІ місце у  відкритому  конкурсі захисті робіт з навчального дослідництва та ІІІ загальнокомандне.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews