Рівненські митці усіх запрошують на «СУП», – Ірина Баковецька (Відео)
У Рівному з 5 до 7 жовтня проходитиме фестиваль «СУП-культура» – захід, який об’єднує сучасну українську поезію, прозу, пісню та переклад.
Участь у фестивалі візьмуть відомі письменники, які виступатимуть упродовж кількох днів у різних локаціях: кафе «Ланч Бістро», паб «Сталева гора», музей імені Уласа Самчука та книгозбірні централізованої бібліотечної системи міста.
Захід організовує Рівненська письменницька спільнота. Партнер події – управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради.
Голова РО НСПУ Ірина Баковецька у «Прямій мові» на телеканалі «Ритм» розповіла, як розвивається література на Рівненщині, як пройшов літературний форум у Львові та як відбуватиметься фестиваль «СУП-культура».
За матеріалами https://ritm.tv
Останні новини:
- Митний пост «Дубно» змінив адресу
- За сприяння служби зайнятості Рівненщини у січні-травні 2026 року забезпечено зайнятістю 7,7 тис. осіб
- Безоплатно отримати послугу довготривалого медсестринського догляду у 19 закладах Рівненщини можуть ВПО
- Рівненщина не потрапила в топ 10 за рівнем оплати праці серед регіонів України