Рівненських водіїв інформують: 49% дітей отримують важкі травми, якщо батьки не використовують автокрісла

Опубліковано:
13 Жовтня, 2018 о 12:57
Рівненських водіїв інформують: 49% дітей отримують важкі травми, якщо батьки не використовують автокрісла
Фото ілюстрація

Патрульна поліція вкотре нагадує керманичам, не ігнорувати використання пасків безпеки, та не забувати нагадувати про їх використання друзям та близьким.

Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов’язаний на автомобілях, обладнаних підголівниками та ременями безпеки, користуватися ними та не перевозити пасажирів, не пристебнутих ременями безпеки. За дане правопорушення передбачена відповідальність відповідно до ч.5 ст.121 КУпАП.

Пасок безпеки – від нього залежить ваше життя та життя ваших близьким.

Прес-служба патрульної поліції Рівненської області.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #автомобіль, #безпека, #дорога, #новини рівненщини, #новини рівного, #пасок безпеки, #патрульна поліція, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Зростаємо разом
22:26, 1 Липня, 2026

Запрошуємо жінок до участі у проєкті “Зростаємо разом”, – голова ГО “Інтонація ЗМІН” Вікторія Костюк

Блоги
ТОП новини рівненщини: