У торговому центрі Рівного планують відкрити ЦНАП

Про це розповіла на бюджетній комісії Рівнеради начальниця міського управління забезпечення надання адміністративних послуг Юлія Шигорева, інформує UA: Рівне на своїй сторінці у Фейсбук.

Її члени вирішили виділити на облаштування підрозділу зекономлені ЦНАПом понад триста тисяч гривень. Його розташують на нижньому рівні торгового центру “Злата плаза”.

Юлія Шигорева очікує, що міні-ЦНАП зможуть відвідувати до восьмисот людей за день. Зокрема, він буде доступнішим за основне приміщення для маломобільного населення.

Начальниця міського управління забезпечення надання адміністративних послуг Юлія Шигорева:

– Такі швидкі послуги, як реєстрація місця проживання, видача різних довідок, реєстрація бізнесу. Послуги будуть надаватися протягом п’яти хвилин одна послуга. Чому “Злата плаза”? Бо територіально доступний це об’єкт.

 

 

Останні новини: