І біля Рівненської лікарні будуть сакури цвісти
На території Комунального некомерційного підприємства «Центральної міської лікарні» Рівненської міської ради, що по вулиці М.Карнаухова, 25-А, 25 жовтня об 11.00 відбудеться висадка саджанців сакури (японська вишня) та буде створено «Алею сакур», інформує сайт міської ради.
Саджанці дерев – спонсорська підтримка французької фармацевтичної компанії Sanofi.
Сакура відомий символ Японії та японської культури. Адміністрація лікарні вибрала саме це дерево, як знак вдячності та дружби, адже лікарня отримала безкоштовно від японської фірми Toshiba сучасний комп’ютерний томограф.
Останні новини:
- Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі
- Благодійний футбольний матч на підтримку військових відбувся у Рівному
- Конституція України через нумізматику: в музеї Рівного нова виставка
- Культурні заходи, які відбудуться в Рівному цього тижня