Поліція України та Австралії укладе угоду про співробітництво

28.10.2018 15:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Поліція України та Австралії укладе угоду про співробітництво за всіма напрямками боротьби зі злочин. Про це повідомив Голова Національної поліції Сергій Князєв під час робочого візиту до Австралії.

Відтак угода дозволить поліцейським двох країн безпосередньо взаємодіяти у протидії різним формам злочинності. Очільник Нацполіції повідомив, що упродовж 2018 року українські поліцейські отримували від австралійських колег оперативну інформацію щодо злочинної діяльності окремих осіб на території України.

У результаті співробітники Нацполіції успішно реалізовували отримані дані, викривали та затримували правопорушників, які перебуваючи на території нашої держави, могли скоювати, зокрема, й кіберзлочини на території інших країн.

Відтак керівники поліції України та Австралії обговорили рішення про укладання угоди щодо подальшої взаємодії.

«Ця рамкова угода дасть нам можливість прямої комунікації за всіма видами правопорушень. Йдеться про всі види злочинів, які можуть бути спільними для України та Австралії», – повідомив Сергій Князєв.

За матеріалами Департаменту комунікації Національної поліції України


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews