У Дубно відзначили річницю перебування Шевченка в наших краях
У Державному історико-культурному заповіднику м. Дубно у палаці князів Любомирських відбувся літературний вечір «Великий Кобзар стежками рідного краю», присвячений 172-й річниці перебування Т.Г. Шевченка на Дубенщині, інформує сайт Інформаційний портал м. Дубно.
Учні та студенти в поетичній та театралізованій формі повідали аудиторії про життєвий та творчий шлях Тараса Шевченка, акцентуючи увагу на його перебуванні у нашому краї. В рамках літературного вечора відбулась презентація нової книги письменника Миколи Пшеничного «Прощай убогий Кос-Арал», в якій висвітлюються маловідомі факти із життя і творчості Т.Г. Шевченка. Зокрема, перебування поета на о. Кос-Арал в Аральському морі, де він написав понад 70 поезій і намалював кілька десятків картин. Ця ж книга приурочена 170-річчю написання вірша-реквієму «Ой, чого ти почорніло зеленеє поле» (про битву під Берестечком).
На завершення заходу відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.
Останні новини:
- Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі
- Благодійний футбольний матч на підтримку військових відбувся у Рівному
- Конституція України через нумізматику: в музеї Рівного нова виставка
- Культурні заходи, які відбудуться в Рівному цього тижня