Вісім ДТП та чотири самогубства: як минув тиждень на Рівненщині

Опубліковано:
29 Жовтня, 2018 о 10:29
Вісім ДТП та чотири самогубства: як минув тиждень на Рівненщині
Фотоілюстрація з мережі Інтернет

Упродовж минулого тижня підрозділи Головного управління ДСНС України у Рівненській області ліквідували 26 пожеж.

Також за цей час сталося вісім ДТП та чотири самогубства. Під час пожеж та надзвичайних ситуацій загинула одна людина та знищено п’ять будинків. Окрім цього, рятувальники врятували семеро людей, два автомобілі та 12 будинків. Про це повідомляє ГУ ДСНС України в Рівненській області.

null
Фото з мережі Інтернет

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #довідка, #ДТП, #новини рівненщини, #новини рівного, #пожежа, #рівне, #рівненські новини, #рятувальники, #самогубство, #тиждень
Статті
Інтерв'ю
Євро-Арт
23:14, 12 Червня, 2026

У Рівному в галереї “Євро-Арт” можна побачити унікальні твори, – Юлія Савуляк

Блоги
ТОП новини рівненщини: