Учасники АТО та внутрішньо переміщені особи користуються послугами служби зайнятості Рівненщини

29.10.2018 20:20   Джерело: RvNews
Опубліковано : Яна Замкова

Із числа військовослужбовців, які брали участь в АТО, послугами скористались 963 безробітних, з них мали право на отримання допомоги по безробіттю 788 осіб. Всього у січні-вересні 2018 року із цієї категорії працевлаштовано 255 осіб, проходили професійне навчання 109 осіб, брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 42 особи. Профорієнтаційними послугами скористались 878 безробітних, інформує прес-служба служби зайнятості.

З початку цього року послуги служби зайнятості отримували 112 внутрішньо переміщених осіб, з них мали статус безробітного 79 осіб, отримували допомогу по безробіттю 58 осіб, 34 переселенці було працевлаштовано, проходили професійне навчання 15 безробітних, 3 особи брали участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру.

«Станом на 1 жовтня 2018 року послуги обласної служби зайнятості продовжували отримувати 21 безробітний із числа внутрішньо переміщених осіб та 314 безробітних з числа учасників АТО» - повідомив директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews