Ще один парк-пам’ятку хочуть створити на Рівненщині
- Опубліковано: Яна Замкова
- —
- 30 Жовтня, 2018 о 19:50
24.06.2026
01:38:06
Питання «Про створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Горбаківський» депутати розглянуть на черговій сесії обласної ради, інформує сайт обласної ради.
Зокрема, йдеться про створення парку-пам’ятки, орієнтовною площею 3,6 га на території Горбаківської сільської ради Гощанського району.
Як зазначив у документі директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Володимир Захарчук, створення садово-паркового мистецтва місцевого значення «Горбаківський» необхідний для охорони штучно створених цінних деревно-чагарникових насаджень, а також для розширення регіональної екологічної мережі Рівненської області.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026