Житель Рівненщини отруївся грибами
- Опубліковано: Марта Білик
- —
- 31 Жовтня, 2018 о 10:33
12.06.2026
04:38:54
23 жовтня до реанімаційного відділення Дубенської ЦРЛ госпіталізували жителя м. Дубно 1973 року народження.
Він отруївся грибами. Медики оцінюють його стан як середньої важкості. Про це повідомляє ГУ ДСНС України в Рівненській області.
Жителям Рівненщини вкотре нагадують про безпеку збирання та споживання грибів. Рятувальники підготували спеціальну пам’ятку.
11:12, 11 Червня, 2026
23:44, 10 Червня, 2026
15:12, 10 Червня, 2026