На Рівненщині кіберполіція проводить обшуки
Рівненські, волинські та житомирські кіберполіцейські обшукують цехи, в яких незаконно виробляли фальсифіковані гербіциди – засоби системної дії для знищення бур’янів та реалізовували їх через інтернет-майданчики в 9 областях України.
Заступник начальника Департмаенту кіберполіції України Віталій Чубаєвський повідомив, що усі хімзасоби продавали під торговими марками «Напалм» та «Напалм форте», право власності на які належить ТОВ “Сімейний Сад”. І правовласник поскаржився у поліцію, бо стверджує, що зазнав мільйонних збитків від дій рівненських підприємців.
За фактом незаконного незаконного використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару, або іншого умисного порушення права на ці об’єкти, якщо це завдало матеріальної шкоди в особливо великому розмірі, відкрито кримінальне провадження. Обшуки ще тривають. Що знайшли та вилучили у рівненських підприємців, обіцяють повідомити пізніше.
Останні новини:
- Митний пост «Дубно» змінив адресу
- За сприяння служби зайнятості Рівненщини у січні-травні 2026 року забезпечено зайнятістю 7,7 тис. осіб
- Безоплатно отримати послугу довготривалого медсестринського догляду у 19 закладах Рівненщини можуть ВПО
- Рівненщина не потрапила в топ 10 за рівнем оплати праці серед регіонів України