На Рівненщині зростає кількість хворих на кір

08.11.2018 10:37   Джерело: RvNews
Опубліковано : Марта Білик

Впродовж жовтня в Рівненській області захворіло 296 хворих кір, що вдвічі більше ніж у вересні. Про це інформує Рівненський обласний лабораторний центр.

Загалом з початку року на Рівненщині зареєстровано 1477 хворих на кір, що становить 127,4 вип. на 100 тис. нас. Серед захворілих 1045 дитини (70,1%). Найвища захворюваність спостерігається у Корецькому (1960,8 вип. на 100 тис. нас.) та Рівненському (1882,9 вип. на 100 тис. нас.) районах. Летальних випадків від ускладнень кору в нашій області не зареєстровано.

Впродовж року в області реєструються спалахи кору в загальноосвітніх навчальних закладах. Найбільший спалах зареєстрований у Рівненському районі у Квасилівській НВК «Школа-ліцей», де впродовж вересня – жовтня захворіло 73 учні та 1 працівник закладу. Причина виникнення спалаху є недоліки в імунопрофілактиці.

Нехтування профілактичними щепленнями буде і надалі ускладнювати епідемічну ситуацію з кору в області. В черговий раз закликаємо всіх хто не отримав щеплення підійти у свій лікувально-профілактичний заклад (ЛПЗ) та зробити щеплення проти кору. Вакцина є у всіх ЛПЗ області у достатній кількості. Безкоштовно щеплення проводяться всім дітям, а також дорослим, які відносяться до групи ризику.

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews