Фільм "Вірю, чекаю, молюся" покажуть у Рівному за сприяння міського голови

12.11.2018 18:55   Джерело: RvNews
Опубліковано : Яна Замкова

Документальний фільм "Вірю, чекаю, молюся" порушує дві болючі теми, які є наслідками війни на сході України – зниклі безвісті та полонені. Зважаючи, на актуальність теми та важливість донесення всебічної інформації про війну на сході України, Володимир Хомко висловив свою підтримку авторам стрічки і допоміг з організацією прем’єри у Рівному,  інформує  відділ інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради.  

Відповідальність держави щодо долі власних громадян та захисту їхніх прав є безумовною й надзвичайно високою. Привертання уваги до доль бійців і цивільних, що пройшли жорстоке та нелюдське поводження на непідконтрольній території, зазнали серйозних психологічних травм – один із напрямків сюжету фільму. Коментарі дають як чоловіки, так і жінки. На жаль, ставлення до жінок у полоні не менш жорстоке, ніж до чоловіків. Зібрані докази та показання свідків вказують на те, що деякі злочини, вчинені на сході під час військового конфлікту, цілком можуть бути кваліфіковані як злочини проти людяності. Другий важливий аспект – це пошук зниклих безвісті на Донбасі. Цю тему коментують представники судмедекспертизи, пошукових організацій,  "Червоного Хреста", психологи, волонтери. В центрі уваги родини, які кілька років намагаються розшукати своїх рідних. 

Показ фільму відбудеться 28 листопада о 19:00 у Кінопалаці Україна. Вхід вільний.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews