«Музика в галантному стилі» – концерт у Рівненській філармонії
Завтра, 15 листопада, в органному залі, відбудеться феєричний концерт «Музика в галантному стилі», в якому поєднаються в небесному звучанні орган, фортепіано і оркестр. Орган і фортепіано – самодостатні інструменти, кожен з яких може замінити цілий оркестр. А тепер уявіть собі ці два “оркестри” в одному концерті! Піаністка Меланія Макаревич та органістка Олена Мацелюх зі Львова уже не перший раз грають разом. Початок о 19:00, інформує сайт філармонії.
Останні новини:
- Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі
- Конституція України через нумізматику: в музеї Рівного нова виставка
- Ще двох Героїв утратила Рівненщина: сьогодні їх проведуть в останню дорогу
- На Рівненщині стартує проєкт «Зростаємо разом: соціальне підприємництво як інструмент жіночого лідерства Дубенщини»