Костопільський лісгосп отримав символічну булаву переможця

15.11.2018 19:50   Джерело: RvNews
Опубліковано : Яна Замкова

Трудовий колектив ДП «Костопільський лісгосп» став кращим серед підприємств Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства за результатами роботи за 9 місяців 2018 року, інформує сайт управління.

Булаву переможця на обласній колегії отримав директор підприємства Олександр Мелещук. Друге місце вибороли лісівники ДП «Соснівський лісгосп», а трете поділили трудові колективи Дубенського та Сарненського лісгоспів.

Кращі трудові колективи лісогосподарських підприємств визначають щоразу за результатами роботи за звітний періоду. Для переможців до уваги беруться чимало показників у роботі підприємства: лісокультурне виробництво, стан охорони лісу від лісопорушень та пожеж, використання лісосировинних ресурсів, темпи росту обсягів реалізації продукції, рівень заробітної платні тощо. Без уваги не лишається жоден напрям у роботі лісгоспу. Окрім символічної булави, трудовий колектив нагороджується також і грошовою премією.

До слова, чотири лісогосподарських підприємства Рівненщини – Костопільський, Сарненський, Дубенський та Клесівський у переліку 25 кращих у системі лісового господарства України.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews