У Рівненській області не буде військкоматів (Відео)
Міністерство оборони змінює діяльність військкоматів, аби заохочувати більше українців проходити строкову та контрактну службу у військах. Формально усі військкомати зникнуть – на їхньому місці запрацюють територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).
У цих центрах буде цілий відділ рекрутства, який займатиметься підбором на службу за контрактом. Нині ж призовом строковиків та контрактами займається один відділ. Окрім того, за словами заступника військового комісара Рівненської області Андрія Купчака, територіальні центри працюватимуть прозоріше та відкритіше – відвідувачів прийматимуть щоденно, аби людям було зручно звернутися за консультацією, довідками і т.п.
Зміна назв відбудеться з 1 січня, проте, хоча «військкоматів» не стане, посаду військового комісара поки не перейменовуватимуть.
Наразі в обласному військкоматі триває ремонт. Старе приміщення осучаснюють, а темні коридори роблять більш світлими.
За матеріалами https://ritm.tv
Останні новини:
- Ще в одному навчальному закладі на Рівненщині модернізують харчоблок за державні кошти
- Посилений контроль запроваджують на Рівненщині: причина – критична пожежна небезпека
- Ще понад два десятки портретів полеглих на війні воїнів установили на майдані у Рівному
- «Легенди старого костелу»: у Рівному відбудеться цікава екскурсія