«Рівнеобленерго» пропонує подарунки за вчасну передачу показників лічильника

21.11.2018 08:29   Джерело: RvNews
Опубліковано : Марта Білик

ПрАТ «Рівнеобленерго» оголошує акцію для побутових споживачів!

Починаючи з листопада і до 31 грудня 2018 року кожен, хто передасть показники приладу обліку електричної енергії за допомогою спільноти «Рівнеобленерго» у Viber та особистого кабінету на офіційному сайті компанії, автоматично стає учасником акції:

«ПРИЗИ ЗА ПОКАЗНИКИ» 

Серед подарунків, що можуть стати Вашими:

5 СЕРТИФІКАТІВ на безкоштовну заміну зонного приладу обліку електричної енергії

5 СЕРТИФІКАТІВ на безкоштовне програмування приладу обліку електричної енергії

5 СЕРТИФІКАТІВ на поповнення особового рахунку споживання електричної енергії на суму 100 гривень

5 СЕРТИФІКАТІВ поповнення рахунку мобільного зв’язку на суму 100 гривень

Розіграш сертифікатів методом вибіркового відбору відбудеться в січні 2019 року. За більш детальною інформацією звертайтесь до Кол-центру «Рівнеобленерго» за номерами телефонів: 0362 694-298, 067 620-44-11, 050 490-44-11, 093 320-44-11!

null

Також більш детально про акцію дізнавайтесь, ознайомившись з її умовами на офіційному сайті «Рівнеобленерго» www. roe.vsei.ua

Нагадаємо, вчасна передача показників електролічильника надзвичайно важлива в умовах процесу відокремлення постачальника електроенергії– для уникнення непорозумінь у розрахунках!

Нагадуємо, згідно з Законом України «Про ринок електричної енергії, ПрАТ «Рівнобленерго» здійснюватиме виключно функцію розподілу електричної енергії. Функцію постачальника універсальних послуг на території Рівненської області виконуватиме ТОВ «Рівненська обласна енергопостачальна компанія» (далі «РОЕК»)

Оскільки ПрАТ «Рівнеобленерго» та ТОВ «РОЕК» – різні юридичні особи, перерахунок розбіжностей між нарахуванням та фактичним споживанням електроенергії у 2019 році буде неможливим.

У випадку неподання показників фактичного споживання електроенергії станом на 1 січня 2019 року обсяг споживання визначатиметься розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання Вашим домогосподарством, що буде відображено у рахунку за електроенергію за грудень 2018 року!

Прес-служба ПрАТ «Рівнобленерго»


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews