Економіку Рівненщини вивчає міжнародний трейд-клуб

22.11.2018 22:30   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

В Рівненській області перебувають з візитом учасники Міжнародного трейд-клубу. Це представники 13 держав світу – Словаччини, Китаю, Швейцарії, Бельгії, Малайзії, Канади, Угорщини, Іспанії, Азербайджану, Болгарії, Британії, Австралії та ОАЕ.

У Рівненській облдержадміністрації членам Міжнародного трейд-клубу заступники голови ОДА Ігор Тимошенко та Олександр Корнійчук презентували іноземцям інвестиційний, туристичний та промисловий потенціал області.

«Учасники трейд-клубу можуть переконатися, що Рівненщина – стабільна область, де успішно впроваджуються реформи. Ми зацікавлені у збільшенні інвестицій, нових ринках збуту, відкритті сучасних підприємств. Інвесторам у нас комфортно. Адже на Рівненщині діє унікальна агенція «ІнвестІнРівне», котра надає професійні послуги іноземним компаніям. Та ще є до чого прагнути», – зазначив Ігор Тимошенко.

Гостям повідомили, що основними перспективними напрямками розвитку Рівненщини керівництво області вважає креативну економіку, ІТ-індустрію та виробництво комплектуючих у машинобудівництві. null

Цікавилися представники іноземних держав  і наявністю робітничого та кадрового потенціалу. За словами Ігоря Тимошенка, на Рівненщині спостерігається відтік робочої сили за кордон, адже регіон знаходиться в конкурентних умовах з європейськими країнами-сусідами. Проте, в області намагаються створювати такі умови, щоб люди залишалися вдома.

«Те, що ви говорите не лише про позитиви, а і про проблеми, свідчить - в області готові їх вирішувати, – відзначила представниця британської  торгової Палати Катерина Загладкіна. – Щодо кадрових проблем, то на сьогодні в Україні спостерігається зворотна тенденція: люди повертаються із заробітків. За кордоном, виявляється, не все добре. Якщо там хороша зарплата, то більша її частина одразу й витрачається. Тому в Україні потрібно думати над створенням робочих місць та хороших соціальних гарантій».

null
Ігор Тимошенко.  Фото з сайту РОДА

Міжнародний трейд-клуб на Рівненщині вже вп’яте. Учасники зустрілися із керівництвом Рівненської ОДА та торгово-промислової палати, поспілкувалися з місцевими  бізнесменами у форматі B2B, відвідали підприємства та ознайомилися із історично-культурними пам’ятками.

Нагадаємо, Міжнародний трейд-клуб створили в Україні близько 25 років тому. Нині він об’єднує представників близько 60 посольств та міжнародних організацій. Його мета – розповісти іноземним бізнесменам про економічний потенціал України. Це дозволяє налагодити нові ділові контакти та залучити в країну іноземні інвестиції.

null
 Фото з сайту РОДА

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews