У Рівному реконструюють повітряні електромережі (Фото)

23.11.2018 08:27   Джерело: RvNews
Опубліковано : Марта Білик

Жителі Рівного матимуть більш надійне електропостачання. Зокрема, в районі Басового кута на вулицях Боженова, Малорівненській, Фучика, Самолюка, Красильникова, Басівкутській у м. Рівне завершуються роботи з реконструкції повітряних електромереж від ТП-85.

null
Фото ПрАТ «Рівнеобленерго»

 

null
Фото ПрАТ «Рівнеобленерго»

Складністю реалізації проекту є те, що підстанція розташована на приватній території. Крім того, на заваді роботам – велика кількість підземних комунікацій. Попри це роботи, що тривають вже майже два місяці, наближаються до завершення.

Згідно з інвестиційною програмою ПрАТ «Рівнеобленерго» до кінця 2018 року у Рівному буде реконструйовано 5,5 км повітряний ліній 0,4 кВ, а також майже 7 км кабельних ліній в районі електропідстанції «Східна» на вул. Будівельників та «Південна» на вул. Енергетиків, що позитивно вплине на якість напруги у цих мікрорайонах Рівного. Загальна вартість цих робіт – понад 9,5 млн. грн. Вони спрямовані на підвищення надійності електропостачання і запобігання аварійності у електромережах обласного центру, про це повідомляє прес-служба ПрАТ «Рівнеобленерго».

null
Фото ПрАТ «Рівнеобленерго»

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews