Рівненські пауерліфтери встановили нові світові рекорди

23.11.2018 12:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олександр Войцеховський

В єгипетському Луксорі проходив чемпіонат світу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях брали участь 120 спортсменів з 10 країн світу. У складі національної збірної команди України участь у змаганнях брали 7 спортсменів Рівненщини. Про це повідомляє ВСЕ про СПОРТ.

На даних змаганнях спортсмени Рівненщини вибороли 12 нагород: 8 золотих, 2 срібних медалей:

Каплун Ольга у ваговій категорії до 48 кг виборола І місце з пауерліфтингу з результатом 253 кг, І місце з жиму лежачи з результатом 50 кг, та встановила 2 рекорди світу;

Чайковська Ольга у ваговій категорії до 52 кг виборола І місце з пауерліфтингу з результатом 286 кг, ІІ місце з жиму лежачи з результатом 62,5 кг та встановила рекорд світу;

Галінська Галина у ваговій категорії до 60 кг виборола І місце з пауерліфтингу з результатом 315,5 кг, ІІ місце з жиму лежачи з результатом 52,5 кг та встановила рекорд світу;

Коробкова Світлана у ваговій категорії до 75 кг виборола І місце з пауерліфтингу з результатом 282,5 кг та І місце з жиму лежачи  з результатом 62,5 кг;

Асєєва Ніна у ваговій категорії до 82,5 кг виборола І місце з пауерліфтингу з результатом 342,5 кг, І місце з жиму лежачи з результатом 70 кг та встановила 3 рекорди світу;

Куров Роман у ваговій категорії до 75 кг виборов І місце з пауерліфтингу з результатом 618  кг, І місце з жиму лежачи з результатом 150 кг та встановив 3 рекорди світу;

Набухотний Роман у ваговій категорії до 82,5 кг виборов ІV місце з пауерліфтингу з результатом 618 кг та ІV місце з жиму лежачи з результатом 140 кг.

Також Каплун Ольга виборола І місце з пауерліфтингу та жиму лежачи серед юніорів та встановила 4 рекорди світу.

Не було рівних Галінській Галині  та Ользі Чайковській у змаганнях серед ветеранів, де вони посіли І місця з пауерліфтингу та  І місця з жиму лежачи.

Варто зазначити, що за підсумками змагань в абсолютному заліку з пауерліфтингу серед усіх учасників  Куров Роман, Галінська Галина вибороли І місця, а Чайковська Ольга - ІІ місце.

Підготовку спортсменів до змагань здійснювали Заслужені тренери України, тренери Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Демчук Андрій Олександрович, Фесовець Олександр Миколайович та тренер Полюхович Вадим Олександрович.