У Дядьковицькій лікарні відкрили відділення паліативної та хоспісної медицини

27.11.2018 20:30   Джерело: RvNews
Опубліковано : Яна Замкова

27 листопада на базі Дядьковицької районної лікарні №2 було відкрито відділення паліативної та хоспісної медицини. Відділення одночасно може прийняти 12 пацієнтів, інформує сайт Рівненської РДА.

 «Ремонтні роботи у новоствореному відділенні тривали два роки. Раніше там функціонувало неврологічне відділення. Тепер тут надаватиметься лікування важкохворим людям, зокрема, з онкологічними захворюваннями. Так само у відділенні є доступною знеболююча терапія. Що важливо – відділення має у наявності підйомник для транспортування хворих, які не рухаються», - розповідає голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук.

У приміщенні Дядьковицької районної лікарні №2 було проведено капітальний ремонт відділення, який коштував районному бюджету 1,4 мільйона гривень. Зокрема зроблено ремонт у санвузлах, які тепер повністю відповідають потребам хворих, які перебувають у відділенні. Мова йде і про пацієнтів на візках. Також, у відділення придбали холодильники на суму 18,3 тисячі гривень та меблі на суму 81,7 тисячі гривень. Окрім того, була отримана гуманітарна допомога від релігійних громад Німеччини на суму 26, 1 тисячі гривень та від ЄХБ «Дім Єванглія» на суму 5,8 тисячі гривень. За словами головного лікаря Дядьковицької районної лікарні №2 Світлани Гречко, перевагою відділення є наявність системи оповіщення пацієнтів з передачею мовного сигналу на пост чергової сестри медичної.

«Це дає змогу паліативним пацієнтам, які потребують знеболення, вчасно повідомити про свій стан і больовий синдром. Також, відділення оснащене новітньою системою протипожежного сповіщення. Палати обладнані 1-2-3 ліжками та кріслами-туалетами, релаторами, а санітарні вузли оснащені поручнями для важкохворих пацієнтів», - додає головний лікар Дядьковицької районної лікарні №2 Світлана Гречко.

До слова, відділення паліативної та хоспісної медицини також має в наявності й нове обладнання. Мова йде про пульсоксиметр, кисневий концентратор, електрокардіограф, інфузомат, небулайзори.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews