Понад вісім років за гратами проведе житель Здолбунівщини за умисне вбивство

Опубліковано:
29 Листопада, 2018 о 07:27
Понад вісім років за гратами проведе житель Здолбунівщини за умисне вбивство
Фотоілюстрація з мережі Інтернет

Набрав законної сили вирок Рівненського районного суду стосовно жителя с. Будераж, який вчинив умисне вбивство.

Підтримання публічного обвинувачення здійснювалося прокурорами Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області.

У суді прокурором повністю доведено вину 37-річного жителя с. Будераж, який влітку 2018 року, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, під час суперечки із співмешканкою умисно завдав останній приблизно п’ять-шість ударів руками в голову. Від отриманих тілесних ушкоджень жінка через короткий проміжок часу померла на місці події.

З метою приховання злочину чоловік закопав тіло жертви поблизу будинку. На сполох через кілька днів забили жителі цього ж села, які помітили зникнення жінки та викликали у зв’язку з цим працівників поліції.

Із врахуванням позиції прокуратури 17.10.2018 Рівненським районним судом чоловіка визнано винним в умисному заподіянні смерті іншій людині (ч.1 ст.115 КК України) та засуджено до покарання у виді позбавлення волі на строк 8 років і 6 місяців.

За матеріалами Здолбунівської місцевої прокуратури

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #Будераж, #вбивство, #за ґратами, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #суд
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: