У Рівному відбудеться ХVIII міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez»

01.12.2018 23:30   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

7-8 грудня 2018 р. у Рівному відбудеться одна із найбільших музичних подій України і Польщі – XVІІI міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez». 

“Jazz Bez” – це транскордонний джазовий марафон, що поєднує десятки міст, сотні музикантів з цілого світу, тисячі меломанів, безліч кілометрів та ще більше відтінків джазу у єдине свято музики і свободи. Вісімнадцятий «Jazz Bez» об’єднає довкола джазу 15 міст України та Польщі та привезе тих виконавців, які наразі творять світовий джаз.

null

В Рівному джаз поспіль два дні лунатиме у барі – ресторані «Блюz & Jazz» та Рівненському Міському Будинку Культури завдяки творчому об’єднанню «Дзиґа», м. Львів, сприяння Генерального Консульства Республіки Польща в м. Луцьк, Польського Інституту, міського голови Володимира Хомко та Управління Культури та Туризму Рівненського Міськвиконкому.

Зокрема, 7 грудня, у барі «Jazz & Blues» виступатиме квартет «Aleksandra Kutrzepa Quartet» (POL).

null
Фото надане прес-службою

Репертуар групи – це авторські композиції у сучасній стилістиці джазу та імпровізаційної музики. Довгий час команда працювала над пошуком власного оригінального звучання, безумовно його знайшовши і, таким чином, зайнявши свою окрему нішу на джазовій сцені Польщі. Тепер квартет активно концертує і готує свій дебютний альбом.

Усі члени квартету активно музикують у різноманітних польських та міжнародних проектах. Крім того, музиканти займаються педагогічною роботою.

8 грудня, у Рівненському Міському Будинку Культури можна буде насолодитися музикою гурту "Leléka" (Німеччина-Польща-Україна).

null
 
LELÉKA - одне із найяскравіших відкриттів цьогорічного «Jazz Bez». Різноманітна, щира, смілива та багатогранна. Cпівачка – прекрасний оповідач. Вона може дістати зі свого інструменту – голосу – дійсно все.

В основу музики, яку створюють ці молоді красиві люди, покладено відомі народні пісні з України, що вдало поєднується з сучасним європейським джазом.

Талант і сміливість в імпровізаціях, виконавський професіоналізм, помножені на неповторний український мелос, яким захоплюється весь світ, справляють на публіку магічне враження.

Більше інформації:

https://www.youtube.com/watch?v=MZ5zFnb_o4w

https://www.youtube.com/watch?v=MyuFOqad0OA

https://www.youtube.com/watch?v=EkAKa78jESI

Генеральний інформаційний партнер фестивалю Jazz Bez – UA:Суспільне 

Шукайте квитки на «Jazz Bez» в Рівному за тел. (067)363-34-18 та (097)785-87-41, або на сайті kasa.in.ua


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews