Рівнянка тріумфально завершила рік перемогами у Польщі
Фото з ВСЕ про СПОРТ

1 грудня у Варшаві проходили змагання під назвою “Kettlebell games” i “Face of Poland”. В змаганнях взяло участь біля 70 спортсменів Польщі і з України. Про це повідомляє ВСЕ про СПОРТ.

Рівненщину представляла наша Оксана Маліновська. Вонастартувала в трьох різних категоріях.

За підсумком змагань у ривку гирі 28 кілограмів за 3 хв – 64 підйоми і золота медаль. У двоборстві з гирями 16 кг Оксана вправу поштовх виконала 62 рази за 5 хвилин і вправу ривок 120 разів і в сумі 182 рази і ще одне золото у скарбничку.

І найцікавішим був останній виступ. Спортсменка виконувала три вправи підряд по 2 хв з перервою в 30 сек. Довгий цикл, поштовх і ривок з гирями 18 кг Оксана Маліновська за висначений час виконала 96 підйомів і кубок змагань також у рівнянки.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #"Face of Poland", #"Kettlebell games", #вправи, #змагання, #новини рівненщини, #новини рівного, #Оксана Маліновська, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
У Рівному презентували виставку гобеленів Тетяни Лукашевич
20:39, 22 Травня, 2026

У Рівному презентували виставку гобеленів Тетяни Лукашевич

Блоги
ТОП новини рівненщини: