Команда “Етнофреш” з Демидівського району найкраща в зональному конкурсі юних дослідників

03.12.2018 19:25   Джерело: RvNews
Опубліковано : Яна Замкова

У Дубно відбувся заключний зональний конкурс ІІІ етапу інноваційного проекту з профорієнтації для учнівської молоді «Знай і люби свій край!» У змаганнях брали участь п’ять команд: команда “Шанс” (Радивилівський район), команда “Профітур” (Млинівський район), команда “Етнофреш” (Демидівський район), команда “Карабіни” (Дубенський район), команда “Краєзнавці з Панєнської” (м.Дубно). Усі команди презентували «Кращий туристичний маршрут», де показали туристичну привабливість свого краю, його унікальних природних та культурно-історичних пам’яток. У категорії «Кращий гід-екскурсовод» капітани команд влаштували віртуальну екскурсію своїми маршрутами, використовуючи результати пошуково-дослідницької роботи команди, інформує сайт «Освіта Рівненщини».

А в холі Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради розгорнулася PR-компанія щодо рекламування кожної команди свого маршрутного шляху за допомогою різноманітних та різноформатних рекламних продуктів. Команди всебічно підготувалися, виступали артистично, цікаво і драйвово.

Журі непросто було визначити переможців. За результатами оцінок членів журі, до якого увійшли заступник начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Ольга Ладюк, директор Рівненської обласної бібліотеки для дітей Наталія Назарук, заступник начальника відділу організації профорієнтації Рівненського обласного центру зайнятості Віктор Голуб, завідувач сектору інформаційної роботи Рівненського ОЦЗ Людмила Суховецька, перемогу здобула команда Демидівського району “Етнофреш”. Вона й візьме участь у підсумковому конкурсі у лютому 2019 року між командами-переможцями 4-х зональних змагань.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews