Рівнянам презентують сучасну літературу для дітей

Опубліковано:
6 Грудня, 2018 о 06:43
Рівнянам презентують сучасну літературу для дітей
Фото з мережі Інтернет

Шостого грудня в книгарні «Дружба» за адресою м. Рівне, майдан Незалежності, 5 відбудеться презентація дитячої літератури КП «Рівнекнига». Відвідувачам буде представлена сучасна література для дітей різного віку.

Товарознавці та продавці магазину ознайомлять відвідувачів з повним асортиментом продукції, зможуть надати вичерпну інформацію про авторів та видавництва з якими співпрацюють.

До Вашої уваги:

– книги – панорамки;

– книги – трафарети;

– книги – трансформери;

– книги без тексту;

– мультимедійні книги «книга що оживає»;

– водні розмальовки;

– багаторазові наліпки;

– енциклопедії;

– казки та багато іншого.

Гостями книгарні стануть діти дошкільного віку, учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та колегіумів, а також усі бажаючі, хто прагне поринути у світ дитинства через призму дитячої книги.

За матеріалами прес-служби Рівненської обласної ради.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #дитяча література, #Дружба, #книги, #література, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівнекнига, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю
21:53, 4 Березня, 2026

Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю

Блоги
ТОП новини рівненщини: