Дві територіальні громади Рівненщини стануть більшими

13.12.2018 15:28   Джерело: RvNews
Опубліковано : Марта Білик

Бажання громади Іваннівської сільради приєднатися до Привільненської ОТГ підтримали в області. За таке рішення проголосувала регіональна робоча група з підготовки перспективного плану формування територій громад Рівненщини.

Також на засіданні проголосували «за» ініціативу жителів Малосадівської сільради приєднатися до Повчанської ОТГ.

«Я вітаю активність громад, що не зволікають і об’єднуються. Це нормальне бажання людей, які хочуть жити з тими, де вже є перемоги. Сьогодні історії успіхів об’єднаних громад просто вражають. Привільненську ОТГ можна назвати cправжнім прикладом децентралізації. Підприємства працюють, розвиваються освітні та культурні заклади, громада налагоджує міжнародні контакти. Переваги децентралізації відчувають і жителі Повчанської ОТГ», - відзначив заступник голови Рівненської ОДА Олександр Корнійчук.

Він також нагадав, що до кінця 2019 року громади ще мають можливість добровільно приймати рішення щодо перспективного плану формування територій.

Остаточне рішення щодо приєднання цих сільрад до ОТГ мають прийняти на обласній сесії вже 14 грудня.

Першийзаступник голови обласної ради Сергій Свисталюк висловив сподівання, що депутати підтримають рішення робочої групи щодо внесення змін до перспективного плану, адже таким є бажання самих громад.

За інформацією РОДА

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews
Загрузка...