На Дубенщині створено сімейну молочну ферму

16.12.2018 18:50   Джерело: RvNews
Опубліковано : Яна Замкова

Ця ферма – друга у Дубенському районі. Для тварин побудували новий хлів, встановили сучасне обладнання та холодильник. Молоко постачатимуть на місцеві переробні підприємства. Наразі на утриманні ферми перебуває 14 корів чорно-рябої молочної породи, але є можливість збільшення кількості до 26 корів, повідомляє  сайт Дубенської РДА.

null
 Відкриття сімейної ферми реалізується в рамках великого проекту по створенню мережі сімейних ферм та молочних кооперативів навколо них, який проводиться з 2017 року кластером «Натуральне молоко», за підтримки «УкрМілкІнвест». Ретельна розробка проекту дозволила швидко досягти практичних результатів, в перспективі планує охопити окрім Рівненської, Тернопільську та Хмельницьку області. В рамках ініціативи передбачається відкриття 200 молочних ферм та створення сітки кооперативів. На переконання заступника департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Володимира Самсонюка, відкриття ферм – це лише початок створення в області мережі сімейних господарств і молочних кооперативів навколо них. Завітав на відкриття й голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк, який побажав молодому господарству процвітання та значних здобутків у фермерській справі, інформують у Дубенській РДА.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews