Рівненські легкоатлети завоювали у столиці 11 медалей

25.12.2018 11:35   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олександр Войцеховський

21-22 грудня у місті Київ відбулись всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ Операйла С., де змагались юні освітянські спортсмени у манежі ШВМС міста Київ. Про це повідомляє ВСЕ про СПОРТ.

У змаганнях взяли участь більше 600 легкоатлетів з 22 регіонів України. Команда Рівненської області посіла 4 загальнокомандне місце і це, незважаючи на те, що атлети Рівненської області не мають елементарних умов для належної підготовки. Хоча до основних стартів ще більше місяця , тож спортсмени перевірили свою підготовку на цих змаганнях.

У підсумку Рівненські атлети вибороли 6 золотих нагород ,3 срібних та 2 бронзових нагороди .

Результати рівненських бігунів:

-1 місце - Ярослав Голуб на дистанції 400,800метрів (тренер Романчук М.), Боровець Яна (тренери бригада Дітлашків та Боровець Ф.) на дистанції 1500 метрів, Жульжик Світлана на дистанції 400 метрів (тренери Фінчук Т., Мурза А.), Уніч Юлія на дистанції 800 метрів (тренери Фінчук Т., Мурза А., Годунко О. на дистанції 1500 метрів (тренер Нечипорук І.);

2 місце - Чернявка Олександр на дистанції 1500 метрів (тренери Герасевич О., Машанєнков О.), Годунко Олексій на дистанції 3000 метрів (тренер Нечипорук І.), Боровець Яна (тр.Дитлашки та БоровецьФ.) на дистанції 3000 метрів;

3 місце - Рачинська Уляна на дистанції 1500 метрів (тренери Єретик В., бригада Дитлашків ), Ткачук Юрій на дитсанцї 1500 метрів (тренери Онофрійчук П., бригада Дитлашків).

Під час змагань підтримати легкоатлетів завітав на змагання чемпіон Світу з плавання Михайло Романчук та був приємно вражений, що має популярність серед легкоатлетів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews