Військових комісаріатів більше не буде

27.12.2018 22:45   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

Реформа поставила крапку в історії військових комісаріатів. Що буде натомість? 29 грудня 2018 року в місті Рівному та в шістнадцяти районах гостинно відчинять свої двері нові Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

Обіцяють прозорість на всіх напрямках діяльності. Кожен матиме змогу прийти сюди зі скаргою, заявою, пропозицією, запитанням або ж звернутися на офіційну сторінку Facebook в мережі Інтернет, де запит буде розглянутий та надано відповідь.

Планується принципово новий метод в роботі із військовозобов’язаними, резервістами, ветеранами, військовослужбовцями та членами їх сімей. Ресепшен, інформаційні стенди на стінах холу, принцип "прозорих офісів", кваліфікований персонал – це сучасні підходи для якісного обслуговування.

Усіх охочих громадян буде зустрічати привітний персонал, який швидко та чітко надасть допомогу у вирішенні питань  соціального і правового захисту.

Електронні адреси Територіального центру комплектування та соціальної підтримки: 

https://www.facebook.com/pressOKzahid// .
#Instagram - https://www.instagram.com/ok_zahid_
#YouTube - https://goo.gl/sUt2Vk

 Інформацію надав начальник прес-центру управління оперативного командування «Захід» Анатолій Прошин


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews