Зареєстрованих безробітних на Рівненщині понад одинадцять тисяч
Кількість зареєстрованих безробітних, які перебували на обліку в Державній службі зайнятості області, на кінець листопада 2018 року становила 11,2 тис. осіб.
Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області на кінець листопада 2018р. склав 1,6% населення працездатного віку, у сільській місцевості та в міських поселеннях – 1,6% та 1,5% відповідно.
Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Державної служби зайнятості, на кінець листопада 2018р. становила 1870. При цьому навантаження зареєстрованих безробітних на одну вакансію складало 6 осіб.
Розмір допомоги по безробіттю в середньому на одного безробітного у листопаді 2018р. становив 2044 грн, що в 1,8 раза менше законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (3723 грн).
За матеріалами ГУ статистики Рівненської області.
Останні новини:
- Митний пост «Дубно» змінив адресу
- За сприяння служби зайнятості Рівненщини у січні-травні 2026 року забезпечено зайнятістю 7,7 тис. осіб
- Безоплатно отримати послугу довготривалого медсестринського догляду у 19 закладах Рівненщини можуть ВПО
- Рівненщина не потрапила в топ 10 за рівнем оплати праці серед регіонів України