Жителям селища на Рівненщині дали воду після шестиденної її відсутності
- Опубліковано: Марта Білик
- —
- 10 Січня, 2019 о 06:29
26.06.2026
01:50:40
Вчора, 9 січня, пошкодження водопровідної мережі на вул. Хутірська ліквідовано.
Водопостачання на вул. Смерекова, вул. Скоропадського, вул. Хутірська, вул. Корнинська, у смт. Квасилів та с. Корнин повністю відновлено.
«Рівнеоблводоканал» перепрошує за незручності та вдячний за розуміння.
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026