На Рівненщині стартував проект «Лідери змін»

18.01.2019 12:23   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
У Рівному презентували проект «Лідери змін». Його спільно реалізовують Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Асоціація ОТГ Рівненщини, за сприяння Рівненської обласної державної адміністрації та обласної ради.
 
На засіданні круглого столу, яке відбулося у приміщенні ЦРМС, голови об’єднаних громад, експерти та представники мас-медіа обговорили  Положення проекту та порядок його реалізації, запропоновані номінації і затвердили організаційний комітет.
 
Як зазначив директор Центру  Руслан Сивий, мета проекту - крізь призму людського капіталу показати реальні досягнення громад та особистий ріст керівників місцевого рівня.
«Це мають бути історії формування лідера нової формації, який змінюється разом зі змінами в державі. І своїм прикладом змінює або впливає на зміни у своїй громаді», - наголосив він.
Директор департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Костянтин Мокляк у своєму виступі відзначив той  факт, що об’єднані громади Рівненщини демонструють значні темпи росту і відіграють в житті області все більшу роль. І це відбувається, насамперед, завдяки вмілому керівництву та хорошому кадровому підбору. Тому кращих треба відзначати і показувати як приклад для наслідування.
 
У цьому році лауреатів обиратимуть за наступними номінаціями:  «Голова ОТГ», «Надійний заступник», «Староста», «Фінансист», «Керівник комунального господарства», «Проектний менеджер», «Комунікатор» та «Лідер нового покоління».
 
Кращих визначатимуть шляхом опитування керівників та спеціалістів громад, експертів, які працюють з об’єднаними громадами. Результат розгляне та затвердить організаційний комітет, співголовами якого стали заступник голови ОДА Олександр Корнійчук, директор ЦРМС Руслан Сивий та голова Асоціації ОТГ Рівненщини Сергій Пилипчук.
 
За словами радника з питань комунікації ЦРМС Василя Туза, підсумком проекту будуть деталізовані медіа-розповіді про лідерів змін, які своїм прикладом показують, що сміливість, ентузіазм та відповідальність можуть змінювати цей світ. А медійну підтримку надають Агентство «Укрінформ», телерадіокомпанія «Ритм» та газета «Вільне слово».

Вручення нагород відбудеться у спеціальній шоу-програмі 20 лютого.

За матеріалами прес-служби ЦРМС.

null
 

 

null
 

 

null
 

 

null
 

 

null
 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews