На Рівненщині відбувся традиційний щорічний зліт фермерських родин

25.01.2019 20:14   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
На зліт фермерських родин Рівненщини завітав заступник Міністра АПК. Участь у ньому взяли більше сотні господарників краю, а також керівництво ОДА.
 
На підсумки 2018-го завітали заступник Міністра аграрної політики і продовольства України Віктор Шеремета та президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Микола Стрижак. 

«Для фермерства 2018 рік став суттєвим для підтримки фермерства. На розвиток фермерських господарств у державному бюджеті було закладено 1 млрд. грн. Ми визначили декілька блоків для основних потреб фермерів. Це і компенсація кредитних ставок, вартості обладнання тощо. Найбільша кількість фермерів скористалася компенсацією на здешевлення вартості сільгосптехніки, завдяки чому купували техніку із знижкою 40%», - розповів Віктор Шеремета.

Під час конференції голова Асоціації фермерів та приватних землевласників України в Рівненській області Андрій Кузьмич прозвітував про роботу, проведену організацією торік.

Сільгоспвиробникиобговорили свої нагальні проблеми, серед яких – питання, пов’язані із передачею земель постійного користування у власність фермерам і державного сприяння дрібним сільгоспвиробникам. Щодо останнього, то заступникМіністра АПК анонсував додатковий напрямок державної допомоги - підтримка молодого фермера.

За словами заступника голови Рівненської ОДА Ігоря Тимошенка, у 2018 році в області для фермерів було спрямовано близько 12 мільйонів гривень бюджетних коштів, державною підтримкою скористалося 120 господарств. «Це незначна сума, але є хорошим початком для вашої праці. Додам, що програми з підтримки фермерства будуть продовжуватись – як з обласного, так і з державного бюджетів», - відзначив Ігор Тимошенко.

Підчас конференції кращих фермерів Рівненщини нагородили відзнаками Міністерства та облдержадміністрації. Голові фермерського господарства «Влада» Олександру Романчуку вручили посвідчення і нагрудний знак «Заслужений працівник сільського господарства України».

За матеріалами прес-служби РОДА.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews