На Рівненщині відбувся тендер на реконструкцію 33 амбулаторій

26.01.2019 17:17   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

У рамках реалізації спільного проекту МОЗ України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» відбулось розкриття тендерних пропозицій третього етапу. Він включає в себе будівництво 33-ох об’єктів.

Зокрема, до переліку амбулаторій потрапили медичні заклади Рівненського, Здолбунівського, Дубенського, Млинівського, Острозького та Радивилівського районів.

Свої пропозиції подали фірми зі Здолбунівсього, Рівненського та Острозького районів, а також компанії зі Львова та Івано-Франківська.

«Сьогоднішнє відкриття тендерних пропозицій показало, що рівень  конкуренції досить високий. Усі лоти отримати пропозиції не менш як від 3-ох компаній. Сподіваюсь, що це дозволить нам підписати вигідні та успішні контракти», - розповів керівник проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок.

Тож тепер експерти повинні перевірити всі подані документи, порівняти цінові пропозиції та дізнатися про досвід роботи того чи іншого учасника тендеру.

Нагадаємо, в рамках проекту має бути проведений ремонт і реконструкція на 89 об’єктах Рівненської області. В загальному рівень виконання проекту становить 46 %. Зокрема, вже повністю закритий компонент з навчання персоналу, закупівлі медичного обладнання та ІТ складова.

За матеріалами прес-служби РОДА.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews