Стали відомі імена лауреатів стипендії міського голови Рівного

06.02.2019 16:35   Джерело: RvNews
Опубліковано : Яна Замкова

У залі засідань Рівненського міськвиконкому відбулося урочисте вручення стипендій міського голови обдарованій молоді, провідним творчим, бібліотечним працівникам, ветеранам в галузі культури, інформує сайт міськради.

null
Фото з мережі Інтернет

Стипендію міського голови отримали учні шкіл естетичного виховання, учасники гуртків, студій клубних закладів міста – переможці престижних конкурсів, фестивалів, відмінники навчання та провідні творчі, бібліотечні працівники, ветерани галузі «культура», які відзначились своєю активною участю у мистецькому житті міста, вагомими досягненнями на ниві естетичного виховання дітей, молоді.

Стипендіати-художники презентували виставку своїх картин, а молоді таланти влаштували імпровізований концерт.

До відома: Стипендія виплачується щомісячно, протягом поточного року, відповідно до Програми розвитку культури в місті Рівному на 2019-2023 роки з метою фінансової підтримки обдарованої молоді, провідних творчих, бібліотечних працівників, ветеранів галузі «культура», на виконання розпорядження міського голови від 15.01.2019 №30-р «Про встановлення стипендій міського голови обдарованій молоді, провідним творчим, бібліотечним працівникам, ветеранам галузі «культура».

У 2019 році встановлено такий розмір стипендії міського голови: обдарованій молоді – 20 осіб по 460 грн./місяць кожному, працівникам галузі, провідним творчим, бібліотечним працівникам, ветеранам галузі «культура» - 11 осіб по 800 грн./місяць кожному.

Стипендія започаткована у 2003 році.

Список

стипендіатів міського голови у 2019 році

(обдарована молодь)

 

  1. Антончук Ольга– солістка зразкового естрадного аматорського хору «Фантазія» КЗ «Міський будинок культури» (керівник Галина Давидюк).
  2. Боровець Анна– ученицяVI класу КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача Світлани Кірілліної).
  3. Бугайчук Дар’я– ученицяII класу КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача Лариси Стукало).
  4. Бурда Анна– ученицяVII класу КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача Наталії Козлової).
  5. Бурда Вікторія– ученицяVIII класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача Лілії Покидько).
  6. Бурцева Анна– ученицяV класу КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача Олени Кальмук).
  7. Буянова Поліна– ученицяIV-Д класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача Інги Буянової).
  8. Деркач Мирослав– ученьIII класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача Богдана Кальмука).
  9. Захожа Олександра– учасниця зразкового аматорського ансамблю «Полісяночка» КЗ «Міський будинок культури» (керівник Євгенія Жемчугова).
  10. Колосок Олена– ученицяIII-Є класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача Артура Мартиненка).
  11. Малоок Вєра– учасниця народного аматорського театру живих скульптур «Галатея» КЗ «Рівненський міський палац культури» (керівник Євгенія Малоок).
  12. Опанасюк Лада– ученицяV класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача Людмили Луцишиної).
  13. Павленко Олена– ученицяII-В класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача Інги Буянової).
  14. Печенкова Ельвіра– учасниця зразкового аматорського ансамблю сучасного танцю «Етика» КЗ «Міський будинок культури» (керівник Руслана Мартинюк).
  15. П’яний Ілля– ученьIV класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача Павла Бондаренка).
  16. Скварук Софія– ученицяV класу КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача Ольги Костюк).
  17. Сущик Антон– учасник зразкового аматорського театру козацьких єдиноборств «Роксоланія» (керівник Петро Велінець).
  18. Хомякова Марта– ученицяIII-Д класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача Вікторії Степанюк).
  19. Швидків Ярина-Єлизавета– ученицяVII класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача Наталії Заремби).
  20. Шибалова Вікторія– учасниця зразкового аматорського театру читців «Едельвейс» (керівник Валерія Супонькіна-Лагнюк).

Список

стипендіатів міського голови у 2019 році

(провідні творчі, бібліотечні працівники, ветерани галузі)

 

  1. Антонюк Галина Миколаївна– бібліотекар І категорії бібліотеки-філії №7 Рівненської централізованої бібліотечної системи.
  2. Бондаренко Павло Миколайович– викладач по класу ударних інструментів Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка.
  3. Давидюк Галина Юріївна– керівникзразкового аматорського естрадного хору «Фантазія» КЗ «Міський будинок культури».
  4. ДехановОлександр Миколайович – машиніст сцени КЗ «Міський будинок культури».
  5. Іваненко Анатолій Григорович– викладач КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка».
  6. Клименко Ярослав Васильович– керівник зразкового аматорського ансамблю сучасного танцю «Why not».
  7. Мись Тетяна Сергіївна– викладач хорових дисциплін КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2».
  8. Мичка Володимир Олександрович– старший майстер Рівненського зоологічного парку загальнодержавного значення.
  9. Музичук Олександра Василівна– бухгалтер Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка.
  10. Приходько Світлана Миколаївна– провідний методист КЗ«Рівненський міський палац культури».
  11. Фалко Олена Василівна– прибиральник службових приміщень КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка».

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews
Загрузка...