У Рівному відбудеться презентація збірника спогадів «Майдан: усна історія»

09.02.2019 15:29   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

У вівторок, 12 лютого о 16.00 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська,18) відбудеться презентація збірника спогадів «Майдан: усна історія» зі свідченнями очевидців та учасників Революції Гідності.

Видання підготовлено за однойменним проектом Українського інституту національної пам’яті. На основі зібраних спогадів започаткували серію друкованих видань «Майдан від першої особи» аби увіковічнити та зберегти пам’ять про ті буремні події.

В 2015 році вийшов перший випуск «45 історій Революції Гідності», другий «Мистецтво на барикадах» побачив світ у 2016 році. Третій випуск «Майдан від першої особи. Регіональний вимір» складається з двох частин, де розміщено загалом 250 історій, а також фотографії та документи. В книзі містяться спогади наших земляків, учасників та свідків тих подій.

У презентації візьмуть участь координатор регіональних записів проекту «Майдан: усна історія» Українського інституту пам’яті Тетяна Привалко, завідувач відділу Українського інституту національної пам’яті Тетяна Ковтунович, доцент НаУ «Острозька академія» Сергій Штурхецький та очевидці тих подій. 

Організаторами заходу є Український інститут національної пам’яті та Рівненська обласна бібліотека для молоді. 

На захід запрошені читачі бібліотеки та всі бажаючі.

 За детальнішою інформацією звертайтесь за тел.: (0362) 63-52-60 (Лідія Ражик).

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews