На колегії ОДА підсумували роботу районів та міст Рівненщини за 2018 рік

13.02.2019 11:42   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

популярне


Лідерство у загальнообласному рейтингу за результатами соціально-економічного розвитку  продовжують утримувати місто Рівне та Костопільський район. Вони посіли відповідно першу та другу позиції. Трійку лідерів замкнув Березнівський район, який піднявся на одну сходинку.

Обласний центр має одні з найвищих показників надходжень до бюджету, тут хороший рівень надання соціальних послуг, високі стандарти в освітній та медичній галузях.

В свою чергу, Костопільський та Березнівський райони показали зростання реалізованої промислової продукції та збільшення виробництва сільгосппродукції аграрними підприємствами. Також збільшилися надходження до бюджетів й від плати за оренду землі.

«Загальнообласний рейтинг сформований за результатами моніторингу основних 32 показників соціально-економічного розвитку районів та міст за 2018 рік. Варто відзначити значний прогрес Острозького міськвиконкому, який піднявся вверх по рейтинговій таблиці на 6 позицій, Острозької райдержадміністрації – на 5 позицій, Млинівської райдержадміністрації – на 4», - розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Разом з тим, рейтинг Демидівської райдержадміністрацій знизився на 10 позицій, Корецької райдержадміністрації та Дубенського міськвиконкому – на 4.

«Робота на місцях дуже важлива, бо від неї залежить результат області в цілому. Саме тому деякі керівники повинні детально проаналізувати ситуації на своїх територіях та розробити правильні управлінські рішення, щоб показники соціально-економічного розвитку значно покращилися. А головне – це мають відчути самі люди», - звернувся заступник голови ОДА Ігор Тимошенко до присутніх.

Нагадаємо, рейтингове оцінювання проводилося за 32 критеріями та 7 напрямками. Зокрема, бралися до уваги показники господарського комплексу, надходження до місцевих бюджетів, впровадження реформ, доходи та зайнятість населення, розвиток освіти, культури, охорони здоров’я тощо.

За матеріалами прес-служби РОДА.

null
 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews