Одне з головних завдань Могилянської громади - будівництво освітніх, спортивних і медичних закладів

16.02.2019 09:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Під час Ради Регіонального розвитку в селі Могиляни, що на Острожчині, йшлося про підсумки 2018 року та перспективи на наступні роки.

«Ми разом плануємо майбутнє кожної громади. І важливо, що рішення, яким буде це майбутнє, приймаємо ми з вами тут, на місцях», - зазначив перший заступник голови ОДА Віталій Ундір.

До обговорення долучилися голова Острозької РДА Богдан Турович, управлінці, фахівці різних галузей, місцеві жителі та активісти.

Серед головних завдань на майбутній рік – нова асфальтна дорога в селі Черняхи та придбання медичного автомобіля для амбулаторії у Могилянах. Її вдалось відновити та осучаснити торік. Також планують утеплити фасад та замінити покрівлю місцевої школи початкових класів. Аби комплексно розвивати громаду, у Могилянах не забувають й про важливість спортивної інфраструктури.

«Є можливість реалізації проекту з встановлення футбольного поля зі штучним покриттям. Але лише за умови співфінансування з місцевого бюджету», - зазначив Віталій Ундір.

До уваги присутніх також презентували важливі проекти, що реалізуються в області, районі та сільській громаді в рамках реформи децентралізації.

Присутні відмітили, що за останні два роки в Могилянах проклали асфальтну дорогу, зробили фасад школи та замінили 44 вікна, придбали новий шкільний автобус. В сільській амбулаторії провели капітальний ремонт, осучаснили приміщення, зробили його комфортнішим для людей.

Нагадаємо, що Ради регіонального розвитку відбулися у всіх районах Рівненщини, наразі проводяться в ОТГ та сільрадах. Усі напрацювання увійдуть у стратегічний план розвитку області на 2019-2021 роки.

За матеріалами прес-служби РОДА.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews