Наливайченко: «Справжня європейська інтеграція – це європейська якість життя для українців» (Відео)

17.02.2019 06:42   Джерело: spravedlyvist.com.ua
Опубліковано : Новини Рівненщини

Щодня на YouTube-каналі Валентина Наливайченка виходить програма «Час Справедливості», де кандидат у Президенти України Валентин Наливайченко відповідає на запитання, що йому ставлять у соцмережах.

 

Чому досі ані президент, ані прем’єр чи хтось з міністрів не склали звіт про свою роботу ?

Відповідь очевидна – нема про що звітувати. Розповіді про те, що стало краще – це неправда. Ціни зростають, бюджетні кошти, які виділяються на ремонт доріг, освіту, медицину розкрадаються.

А найголовніше – інтеграція в ЄС та НАТО. Я справді наполягаю, щоб і президент і уряд відзвітували про те, що вони п’ять років робили для того, щоб виконати угоду про асоціацію з Європейським союзом. Які європейські зміни і стандарти вони впровадили в Україні? Не треба нам розповідати про віденську каву, ви нам розкажіть про українську каву. Де вона стала дешевшою? Де стали більші зарплати? Я вже не кажу про комунальні платежі…

Не виконується ключове європейське положення в системі юстиції, правосуддя – немає чесних суддів, Антикорупційного суду, немає покарань за корупцію у владі. Це не рух в Європу, це відкат назад. Ось, що робить вже п’ять років ця влада.

Я йду в президенти для того, щоб європейські стандарти були для українців і на українській землі. Для того, щоб європейські технології привозили сюди, і тут створювали робочі місця і запускали підприємства. Щоб українці заробляли тут, в Україні. Щоб наша молодь не виїжджала за кордон і не шукала собі краще майбутнє там.

Справжня європейська інтеграція – це європейська якість життя, європейські стандарти та гарантії, але для українців і в Україні.

Ви маєте можливість поставити свої запитання Валентину Наливайченку в соцмережах:
Facebook – Nalyvaichenko.valentyn
Instagram – @nalyvaichenkovalentyn
Telegram – https://t.me/nalyvaichenko


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: spravedlyvist.com.ua
Загрузка...