На Костопільщині відбувся відкритий турнір з волейболу серед чоловіків пам’яті І. С. Вовчука

17.02.2019 22:35   Джерело: RvNews
Опубліковано : Яна Замкова

Сьогодні, 17 лютого, у приміщенні Костопільської ДЮСШ відбувся VI-й відкритий турнір з волейболу серед чоловіків пам’яті І. С. Вовчука, інформує сайт Костопільської РДА.

У  волейбольному святі взяли участь команди:

– «Промінь», м. Костопіль;

- «Ветерани», м. Костопіль;

– аматорського волейбольного клубу  с. Деражне;

– с. Злазне;

– с. Ставок.

За результатами турніру І місце посіла команда  аматорського волейбольного клубу с. Деражне, ІІ місце - «Ветерани» з м. Костопіль, ІІІ місце - «Промінь» з м. Костопіль.

У номінації «Кращий пасуючий» нагороду отримав Палій Анатолій, учасник  команди «Промінь» м. Костопіль, «Кращий нападник» нагороду отримав Максименко Юрій, учасник команди аматорського волейбольного клубу с. Деражне.

Нагадаємо:

Іван Сафатович Вовчук в 1997 році був призначений на посаду директора ПАТ Костопільський домобудівний комбінат. Із 01 квітня 2008 року - директором ТОВ Костопільський фанерний завод. Волейболом займався зі студентських років. На жаль, саме під час волейбольних змагань – 10 лютого 2013 року перестало битися серце  Івана Сафатовича.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews