На Рівненщині працюють над новим складом молодіжної ради

27.02.2019 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

популярне


На Рівненщині обрали ініціативну групу зі створення молодіжної ради. Нині відібрали кандидатів до ініціативної групи, що працюватиме над підготовкою установчих зборів нового консультативно-дорадчого органу при облдержадміністрації.

«Цей склад кандидатів має затвердити голова Рівненської ОДА. Хлопці та дівчата будуть готуватися до проведення установчих зборів нової молодіжної ради. Саме тут шляхом рейтингового голосування буде затверджений її новий формат. Переконаний, що цей консультативний орган збере та об’єднає активних та дієвих людей. Тих, хто активно цікавиться громадським життям. А головне – зможе генерувати рішення задля поліпшення ефективності молодіжної політики Рівненщини», - зазначив заступник голови ОДА Олександр Корнійчук.

Як розповіла заступник начальника управління молоді і спорту Рівненської ОДА Наталія Чигир, склад ініціативної групи буде оприлюднено після його затвердження головою облдержадміністрації.

З того моменту впродовж 30 календарних днів буде тривати прийом заяв для участі в установчих зборах, на яких шляхом рейтингового голосування буде затверджено новий склад Молодіжної ради.

За матеріалами прес-служби РОДА.

null
 

 

null
 

 

null
 

 

null
 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews