Брати зі Здолбунова – володарі Кубка України з важкої атлетики

02.03.2019 19:35   Джерело: RvNews
Опубліковано : Яна Замкова

Двоє здолбунівчан – майстри спорту України з важкої атлетики Віталій Смочек та Сергій Смочек – вибороли золоті медалі на Кубку України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, який проходить з 26 лютого до 2  березня у м. Чернігів, інформує сайт Здолбунівської РДА.

У третій день змагань, 28 лютого, у ваговій категорії до 67 кг Віталій Смочек встановив шість рекордів України та з сумою двоборства 288 кг став володарем Кубка України з важкої атлетики.

Підтримав вдалий виступ брата і Сергій Смочек, який у ваговій категорії до 81 кг, підкоривши у сумі двоборства 305 кг, також виборов Кубок України з важкої атлетики.