На Рівненщині встановили нові «Зимові рекорди»

07.03.2019 10:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

400-метрова снігова фортеця та 19 півтораметрових сніговиків. Такі зимові рекорди встановили вихованці Рівненського дитсадку № 4 та школи, що у селі Княгинин на Дубенщині.

Такі снігові витвори діти створили, взявши участь у конкурсах «Сніговик FEST», «Зимові рекорди» та «Зимова фортеця».

Заходи проходять на Рівненщині у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима». Цьогоріч кількість учасників сягнула 20 тисяч дітей. За правилами конкурсів, протягом зими у навчальних закладах проводили спортивні змагання з використанням лиж або ковзанів, будували високі сніговики та снігові фортеці.

Фото із сніговими шедеврами та змаганнями діти та молодь надсилали на адресу конкурсу. Його журі визначили переможців: в обласному конкурсі «Зимова фортеця» зайняли:

1 місце – заклад дошкільної освіти ясла-садок) №4 художньо-естетичного напрямку Рівненської міської ради;

2 місце – Клеванський дошкільний навчальний заклад загального розвитку №1 (ясла-садок);

3 місце – Костопільський дошкільний навчальний заклад № 3 «Сонечко» та дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Казка» с. Костянтинівка Сарненського району.

У конкурсі «Сніговик FEST» зайняли:

1 місце–Княгининська загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області;

2 місце – Жорнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубенської районної ради Рівненської області;

3 місце – Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Вараської міської ради Рівненської області.

 В конкурсі «Зимові рекорди» у номінації «Лижі» перемогли:

1 місце–Рисвянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Рівненської  районної ради Рівненської області;

2 місце – Чабельська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Селищенської сільської ради Сарненського району Рівненської області;

3 місце – Перемилівська філія І-ІІ ступенів Млинівської загальноосвітньої школи №3 Млинівської селищної ради Рівненської області.

У номінації «Ковзани»:

1 місце– Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області.Вищі навчальні заклади, «Лижі»

1 місце– Вищий комунальний навчальний заклад«Дубенський медичний коледж» Рівненської обласної ради;

2 місце – Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету.

Організатор змагань – обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки відділення НОК України в Рівненській області.

Всі переможці та призери будуть нагородженні дипломами і подарунками.

За матеріалами прес-служби ОДА Рівненської області.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews