На Рівненщині відзначають 205 весну Шевченка (Фото)

08.03.2019 15:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Відзначаючи 205-річчя з дня народження Великого Кобзаря, на сцені обласного музично-драматичного театру говорили про його творчість, читали уривки творів та співали музичні композиції.

Присутні були єдиними у тому, що в шевченковій поезії наша історія і наше сьогодення.

«У світовій історії нелегко знайти приклад, коли б одна людина, поєднавши в собі таланти поета, живописця, мислителя, пробудила самосвідомість цілого народу. Тарас Шевченко став зачинателем нової національної політичної ідеології – ідеї боротьби за долю України. Кобзар живе посеред нас, додає сміливості і впевненості у боротьбі з нашими відвертими і прихованими ворогами», - відзначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Від імені усіх письменників Рівненщини із 205-річницею від Дня народження великого Кобзаря привітала голова Рівненської організації Національної спілки письменників Ірина Баковецька.

«Українська нація має свій календар цінностей, кожна декада року має свого великого представника. Тому у всіх весна уособлюється саме із Тарасом Шевченко. Ця дата вшановує пам'ять великої постаті, він прославив Україну на весь Всесвіт. Це наша історія, яка повинна постійно бути з нами», - звернулася Ірина Баковецька.

На сцені музично-драматичного театру мистецькі об’єднання презентували свої композиції творів Великого Кобзаря. А наприкінці урочистостей усі присутні разом виконали «Реве та стогне Дніпр широкий».

За матеріалами прес-служби РОДА.

null
 

 

null
 

 

null
 

 

null
 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews