Бейсболісти з Рівненщини взяли участь у змаганні за Кубок Президента Польщі
- Опубліковано: Вікторія Синиця
- —
- 18 Березня, 2019 о 09:13
27.06.2026
09:05:32
Шосте місце посіла рівненська команда «Західний Вогонь» U -12 на 19-у щорічному індор-турнірі з бейсболу за Кубок Президента Польщі.
Всього змагалося 18 команд. Фактично, це один із етапів підготовки до сезону 2019 року.
Результат нашої команди є прийнятним, оскільки змагалися рівняни проти старших суперників.
Наступний виїзд бейсболістів буде в кінці березня у Львів. Там поміряються силами найкращі вісім команд України на щорічному турнірі «ZORILA CUP» FCA Ukraine. Цьогоріч цей турнір набув статус Чемпіонату України в приміщенні. Варто зазначити, що у відборі на ці змагання участь брало 19 команд.
За матеріалами http://vse.rv.ua
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026