На Млинівщині поменшало школярів-мігрантів

21.03.2019 18:30   Джерело: RvNews
Опубліковано : Віталій Тарасюк

Ще півтора року тому 21 школяр із населених пунктів Підлозцівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на Млинівщині навчався у загальноосвітніх  школах сусіднього Луцького району - територіальна близькість до Волині створює такий прецедент. Утім, у цьому так званому «міграційному процесі намітилися світлі проблиски: за інформацією директора Підлозцівської одинадцятирічки Дмитра Киричука, нині лише 9 школярів із населених пунктів Підлозцівської ОТГ відвідують загальноосвітні школи Луцького району.

Ми вже інформували, що колись міграція школярів у сусідню Волинь була значно вищою, але відчутні здобутки освітян із Підлозців, постійне наповнення матеріально-технічної бази навчального закладу та активна конкретна підтримка педагогів місцевою громадоюзнижує відтік школярів за її межі.

Можливо, додатковий «шкільний автобус» узагалі закрив би цю тему, та поки що немає змоги  придбати такий транспортний засіб. Цією освітянською проблемою переймаються і в одинадцятирічці, і в громаді.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews