Волейболістки Олександрійської ОТГ вибороли першість у Кубку області (Фото)
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 25 Березня, 2019 о 13:13
24.06.2026
06:29:46
Команда Олександрійської ОТГ отримала першість у Кубку області з волейболу.
Боротьба була надзвичайно запеклою, проте, дівчата Олександрійської ОТГ довели, що вони найкращі, про що свідчать переможні ігри та перше місце.
«Кубок бласті з волейболу серед жіночих команд наш! Щиро вітаю наших дівчат і бажаю подальших перемог», – привітав спорстменок голова Олександрійської ОТГ Микола Шустов.
Також голова ОТГ закликав місцевих підприємців долучатися до підтримки спорту та здоровго способу життя.
«Дуже приємно те, що до підтримки спорту долучаються і місцеві підприємці. Дякую нашому підприємцю і члену виконкому ОТГ! Анатолій Горецький вже є постійним перевізником наших команд! Підприємці Олександрійської ОТГ, долучайтеся!».
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026